wrz 10, 2009
1281 Wyświetleń
0 0

Razem słabsi

Napisany przez

13 czerwca 2007 roku kluby BKS i Bobrzanie stały się jednym ciałem. Dlaczego? „Na decyzje o rozwiązaniu BKS Bolesławiec i połączeniu się z Bobrzanami wpłynęły głównie sugestie Prezydenta Miasta, który nie widział sensu w finansowaniu dwóch drużyn seniorów, w dwóch różnych klubach sportowych.”

Tak pisał wówczas o fuzji portal IstotneInformacje.pl.
Miało być pięknie:
„Plany związane z nowym klubem są ambitne. Wsparcie miasta i sponsorów ma wpłynąć na podniesienie poziomu piłki nożnej w Bolesławcu. W nowym klubie będą grały dwie drużyny seniorów, pierwsza w IV lidze, druga w lidze okręgowej. Pierwsza drużyna ma w przyszłym sezonie walczyć o awans do III ligi. W klubie będzie także trenowało 8 zespołów (młodzieżowych i dziecięcych).”

Wtedy jeszcze prezesem nie był Jan Woch (na zdjęciu) a wiele osób wierzyło w lepsze jutro. Dziś powyższe plany brzmią jak kpiny. Bo już jest jutro.

 

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
dymki
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Razem słabsi

  • Już wiele lat temu dotarło do mnie, że „szkoda nerwów” na polską piłkę tzw. nożną : )
    Nieistotne, czy w wydaniu lokalnym, czy narodowym.

    P.S.
    I wątroba jakby „lepiej” funkcjonuje : )

    Hegemon 11/09/2009 18:53 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish