Maj 28, 2010
2305 Wyświetleń
0 0

Prawie komplet

Napisany przez

flaga146

Znamy już większość istotnych kandydatów na stanowisko prezydenta Bolesławca. Wszyscy już wiedzą, że z obecnym prezydentem Piotrem Romanem, który prawdopodobnie wystartuje ze swojego komitetu, walczyć będzie kandydat Platformy Obywatelskiej Dariusz Kwaśniewski, członek zarządu powiatu.  A pozostali?

Sojusz Lewicy Demokratycznej ma wystawić do wyborów Piotra Hetela, działacza lewicy od wielu lat, radnego rady miasta III kadencji, od dawna zasiadającego w fotelu prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej “Bolesławianka”.  Ziemia Bolesławiecka postawiła na nową twarz. Dariusz Jancelewicz, kandydat ZB jest naczelnikiem wydziału inwestycji i infrastruktury w Urzędzie Miasta i Gminy w Nowogrodźcu.

Wieść gminna niesie, że Prawo i Sprawiedliwość poprze w wyborach Piotra Romana, który odszedł z tej partii w 2007 roku. Inne plotki mówią o tym, że PiS może wystawić kandydaturę Andrzeja Chodyry, byłego wiceprezydenta miasta, oraz byłego prezesa PKS i PWiK. Sam Chodyra twierdzi, że to tylko plotki.

Wciąż nie wiadomo, czy na kandydowanie zdecyduje się Bogdan Nowak.

Do tego grona dołączy zapewne dwóch lub trzech mniej znanych kandydatów.  Prawdopodobnie o fotel prezydenta nie będzie starała się żadna kobieta.

——————————————————————-

O zbliżających się wyborach czytaj również TUTAJ

https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Prawie komplet

 • I tego Lolka, co poseł Arłukowicz robi z wibratorem. A może Pan wicestarosta (koalicjant PO) – gospodarz spotkania z posłem wie?

  Tryton 28/05/2010 20:01 Odpowiedz
 • Lepiej nie wiedzieć, jak się robi kiełbasę i POlitykę ! ;-)

  Lolka 28/05/2010 19:54 Odpowiedz
 • No właśnie, gdzie jest Perseusz Etatowski? Coś pyknęło, coś mrygnęło i cisza… :-/

  Tryton 28/05/2010 19:36 Odpowiedz
 • Czy Ty, Bermardzie weryfikowałeś tę informację ? Mam wrażenie, ze Piotr Roman ogłosił Prezydentem na kolejne 4 lata, a Dariusz Kwaśniewski ku mojemu zaskoczeniu wycofał się z wyborów. Mam nadzieję , ze Dariusz K, to czyta i zaraz zaprzeczy przedstawiając jednocześnie plan błyskotliwej kampanii wyborczej.

  Dionizos 28/05/2010 19:16 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wejdź do aparatu

Niezależna Inicjatywa Otworkowa zaprasza do obejrzenia największej kamery otworkowej w mieście. Inicjator akcji, Jarosław Sawicki […]

Zamknij