paź 1, 2011
2534 Wyświetleń
2 0

Połączenie KRUS i ZUS to miliardy oszczędności

Napisany przez
Połączenie KRUS i ZUS to miliardy oszczędności. Połączenie tych dwóch instytucji to oszczędności kilku miliardów złotych rocznie! Można zlikwidować połowę budynków, biur i zarządów. Wprowadzając Odpowiedni system informatyczny na przykład taki jak jest w Niemczech można by zredukować zatrudnienie w ZUS nawet o 80% koszt takiego systemu nie przekroczyłby nawet 1% rocznych oszczędności.
Podział na stawki dla petentów ZUS i KRUS mógłby odbywać się w jednej firmie a nie w dwóch. Nalegać też trzeba na wprowadzenie w ZUS-ie zasad właściwym spółkom giełdowym. W tej instytucji wydaje się miliony rocznie bez żadnego nadzoru!
Moje ogromne doświadczenie w dziedzinie Informatyki chciałbym wykorzystać w połączeniu ZUS i KRUS oraz likwidacji kilkuset niepotrzebnych jednostek. Na co dzień posługuję się językiem niemieckim i angielskim. Językiem niemieckim władam w takim samym stopniu co polskim. Moje dzieci urodziły się w Niemczech i są również dwujęzyczne. Żona początkowo obawiała się wyjazdu do Polski, obecnie w Zachełmiu jest szczęśliwa i nie chce wracać do Niemiec, jest nauczycielką języka niemieckiego w jednej z jeleniogórskich szkół językowych.
Czytaj więcej na : www.GrzegorzKunecki.pl

TEKST SPONSOROWANY

 

 

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Połączenie KRUS i ZUS to miliardy oszczędności

 • Odwrotnie, bannery są bobrzanopodobne, Janusz P. został naszym fanem po lekturze tego tekstu:

  https://bobrzanie.pl/blog/2011/03/15/letowski/nowe-bolec-nius-palikmiot-w-bolcu-czyli-zmieniaki-z-mandarynkami

  Bernard 02/10/2011 23:48 Odpowiedz
 • Bernard, dlaczego oprawa Bobrzan jest dokładnie w kolorach bannerów Ruchu Podtarcia? ;)))

  Bruner 02/10/2011 23:34 Odpowiedz
 • Zastanawiam się czy dzisiejsza propaganda antypalikotowa w jednym z bolesławieckich kościołów Ruchowi Palikota pomoże czy zaszkodzi : )

  Bernard 02/10/2011 18:49 Odpowiedz
 • Nic odkrywczego. Jednak pragnę zuważyć, że wciąż łatwo przekuć nóż kosy gospodarczej o 90 stopni w górę. KRUS to państwo w państwie zdominowane przez PSL. I w sumie nie wiadomo, czy jest to jeszcze system dla samych rolników czy dla urzędników w nim pracujących. Jeśli ktokolwiek będzie musiał się układać po wyborach w koalicję z PSL (a wszystko na to wskazuje), to można o tym zapomnieć na kolejne 5 lat. Teoria piękna, gorzej z wykonaniem.

  Facebook Profile photo Maciej Małkowski 01/10/2011 20:05 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish