Paź 22, 2011
990 Wyświetleń
0 0

Wygraj zabiegi kosmetyczne warte 500 zł

Napisany przez

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez nowy Salon&Spa NANTES w Bolesławcu. Do wygrania 500 zł na dowolnie wybrane zabiegi z oferty salonu. Każdy uczestnik otrzyma Kartę Stałego Klienta uprawniającą do dziesięcioprocentowego rabatu w Salonie&Spa NANTES.

Salon & Spa NANTES to kompleks, w którym znajdziecie trzy gabinety ukierunkowane na pielęgnację twarzy oraz ciała, kapsułę SPA, gabinety manicure i pedicure, dwie sauny na podczerwień, solarium oraz salon fryzjerski. Dzięki kompleksowej ofercie zabiegów na twarz, ciało, masaży tradycyjnych i orientalnych będziecie mogli doświadczyć oczekiwanych efektów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych.
Salon gorąco zaprasza przede wszystkim do telefonicznego umówienia się na pierwszą, bezpłatną konsultację (nr. 506 44 34 58), podczas której kosmetolog zdiagnozuje typ cery oraz zaproponuje odpowiedni rodzaj zabiegów.
Nantes proponuje profesjonalną, przeszkoloną obsługę, wsparcie kosmetologów i dermatologów, najwyższą jakość usług i profesjonalny nowoczesny sprzęt. Proponuje również zabiegi z użyciem renomowanych, innowacyjnych kosmetyków Nanolaboratory Nantes.

Aby otrzymać karty rabatowe dające 10 % zniżki na usługi salonu należy zamówić newsletter salonu na stronie www.salon.nantes.pl. Aby walczyć o nagrodę główną musisz oprócz tego napisać do nas dlaczego właśnie na tę nagrodę zasługujesz. Uzasadnienia nie muszą być wiarygodne czy realistyczne, muszą być ciekawe. 500 złotych na zabiegi w Salonie & Spa NANTES otrzyma autorka lub autor najciekawszego i najbardziej oryginalnego uzasadnienia.
Wyniki podamy na bobrzanach i na stronie Salonu & Spa NANTES do 7 listopada.
Swoje odpowiedzi przysyłajcie do 31 października korzystając z poniższego formularza:

[contact-form 1 “Formularz kontaktowy 1”]

 

Tagi artykułu:
· ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Wygraj zabiegi kosmetyczne warte 500 zł

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  „Bolesławiecki ruch fotograficzny po 1945 roku” – obejrzyj wystawę

  Bolesławieckie Towarzystwo Fotograficzne, Stowarzyszenie Fotograficzne „Camera” oraz Muzeum Ceramiki w Bolesławcu zapraszają na wernisaż wystawy „Bolesławiecki ruch fotograficzny po 1945...

  Zamknij