gr. 7, 2011
1892 Wyświetleń
0 0

Nie będą uczyć w Orce

Napisany przez

Pięciu instruktorów pływania twierdzi, że zagwarantowało basenowi Orka w Bolesławcu ponad setkę dzieci uczęszczających na lekcje pływania kosztujące 120 złotych miesięcznie.

– Umówiliśmy się z prezesem, że przez pierwsze trzy miesiące będziemy pracować za niskie stawki, żeby zobaczyć jaka będzie frekwencja – tłumaczy Jakub Jakubowski, instruktor pływania i ratownik WOPR – po trzech miesiącach świetnego prosperowania szkółki pływackiej, umówiliśmy się z prezesem na negocjacje stawek – dodaje.
Przez trzy tygodnie instruktorzy pływania próbowali omówić kwestię podwyżek, twierdzą, że prezes ich zwodził.

Pięciu pracowników bolesławieckiego basenu postanowiło odejść z pracy, tym samym wywołując protest rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia pływania.

– My jako rodzice jesteśmy zawiedzeni, bo posyłaliśmy dzieci do konkretnych instruktorów – mówi Pani Katarzyna Maksymowicz, której córki uczyły się pływać w Orce – Nasze dzieci są przywiązane do tych nauczycieli, bo trenują z nimi już ponad trzy lata.

Rodzice i instruktorzy pływania nie chcą walczyć z prezesem, chcą dojść do porozumienia. Janusz Kalisz, dyrektor bolesławieckiej pływalni twierdzi, że instruktorzy żądali ponad trzystu procentowej podwyżki płac, a to jest niewykonalne.

Kategorie:
news

  "Nie myśl, że głaskałeś kota - to on głaskał się twoją ręką. " -Księga kota Urodzony w Głogowie, tam spędził pierwsze 17 lat życia,po przeprowadzce do Bolesławca z nim się związuje. Współpracował z Telewizją Łużyce, dziennikiem Polska Gazeta Wrocławska oraz Gazetą Wojewódzką.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish