lip 18, 2012
1903 Wyświetleń
0 0

Też

Napisany przez

Chłopaki z miasta pozazdrościli chłopakom z powiatu ratowania teatru i ratują kino. I teraz pytanie: Czy pomysł promocyjny powiatu z teatrem był tak dobry, że miasto go zerżnęło, czy też nasi samorządowcy po prostu ratują wskutek tego, że dopszczono do stanu wymagającego ratunku…

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
fotoszopka
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Też

 • @Maćku,
  nie ma wątpliwości, że ratowanie dla DKFu to jedynie skrót myślowy. Obosieczny, bo skoro ten DKF uznano za jeden z lepszych w kraju gdy działał bez osobnej siedziby, to pytanie o sens tworzenia takiej siedziby nie jest bezzasadne.

  To całe „ratowanie” teatru czy Orła jest też zwodnicze. Do dzisiejszego stanu kina Orzeł, moim zdaniem, samorząd miejski też się przyczynił. Bo przecież Orzeł był konkurencją dla miejskiego Forum i to konkurencją bez szans w walce trwającej przez kilka lat. Pamiętam jak szkoły lata temu masowo chodziły do Forum niekoniecznie z wyboru własnego : )

  A wymagający ratowania stan teatru to też pokłosie przejęcia go przed laty przez powiat, powiat którego zupełnie nie było stać na taki obiekt. Polecam: https://bobrzanie.pl/2012/03/26/letowski/nieobecni-glosu-nie-maja

  Bernard 24/07/2012 07:32 Odpowiedz
 • Co za różnica jaki „skrót „. Najważniejsze że z kieszeni podatnika ! Kolejna inwestycja i kolejne pieniądze w błoto . A o skróty to może się kłócić tylko ten co przy korycie ! Już teraz nie zastanawiam się kto mnie okrada ważne ze grabią społeczeństwo na kolejne bzdury !

  Daniel 23/07/2012 20:24 Odpowiedz
 • Tu nie chodzi o mnie i moją wiedzę. Wypada raczej wyjaśnić przechodniom, co oznacza ten enigmatyczny skrót, za którym kryje się inwestycja realizowana z kieszeni podatnika.

  Facebook Profile photo Maciej Małkowski 23/07/2012 20:16 Odpowiedz
 • Po cholerę ratują to kino , sprzedać w licytacji – komuna jak ……..

  @ Maciek

  No nie każdy ma taką wiedzę jak TY . Jak na forum rozmawialiście z Cezarym to połowy nie ogarniałem ! Inna LIGA jednak !

  Daniel 23/07/2012 16:53 Odpowiedz
 • Tak się zastanawiam, gdyby zrobić sondę uliczną i spytać bolesławian co to jest DKF? ile procent by wiedziało skoro tak kosztowny remont czyniony jest właśnie dla tego kina?

  Facebook Profile photo Maciej Małkowski 23/07/2012 11:17 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish