Gru 11, 2012
1015 Wyświetleń
0 0

Premiera “Negatywu” – obejrzyj film Pracowni Edukacji Filmowej BOK-MCC

Napisany przez

Już 20 grudnia o godz. 19.00 w bolesławieckim kinie Forum odbędzie się premiera filmu fabularnego „Negatyw”, zrealizowanego przez Pracownię Edukacji Filmowej BOK-MCC. Wstęp na seans jest bezpłatny!

Negatyw” to historia Adriana – nastolatka, który stracił matkę. Po jej śmierci wychowuje go ojciec, który nie radzi sobie z całą sytuacją. Role rodzica i dziecka odwracają się. Czy nasz bohater udźwignie ciężar rodzinnej tragedii i pomoże ojcu? Odpowiedź na to pytanie podczas grudniowej premiery.

– Jestem bardzo zadowolony z pracy i zaangażowania młodzieży w ten projekt. Premiera w kinie Forum będzie dla nich wszystkich nagrodą za ogrom pracy, jaką wykonali – mówi Michał Szwed, opiekun bolesławieckiej pracowni.

Cały proces powstawania filmu, od pomysłu do realizacji i postprodukcji, przeprowadzony został w pełni przez młodzież uczestniczącą w warsztatach filmowych. Film powstawał w Bolesławcu oraz we Lwówku Śląskim, a zdjęcia trwały kilka miesięcy.

– Mam nadzieję, że frekwencja dopisze, a historia, którą opowiedzieliśmy, zapewni widzom udany wieczór – dodaje Szymon Wasylów, reżyser filmu.

Jeśli interesujesz się filmem i chciałbyś uczestniczyć w realizacji kolejnych projektów Pracowni Edukacji Filmowej działającej w Bolesławieckim Ośrodku Kultury – Międzynarodowym Centrum Ceramiki, zgłoś się do nas! Czekamy na chętnych, chcących zgłębić tajniki warsztatu filmowego. Zajęcia odbywają we wtorki i piątki od godz.16.00 do 18.00 w holu kina.

informacja: BOK-MCC

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Premiera “Negatywu” – obejrzyj film Pracowni Edukacji Filmowej BOK-MCC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Fajny film widziałem

Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu wystartował w konkursie "Tesco dla szkół", którego tematem jest […]

Zamknij