st. 14, 2013
2432 Wyświetleń
0 0

Justyna Serafińska-Gruman kandydatką do tytułu Osobowości Roku

Napisany przez

Justyna Serafińska-Gruman

Justyna Serafińska – Gruman jest jedną z osób, na które możecie głosować w plebiscycie na Osobowość Roku 2012 Gazety Wojewódzkiej. W zeszłym roku w finałowej trójce znalazło się aż dwóch bolesławian. Wygrał prezes Via Sudetica, Bogdan Nowak a za nim uplasował się prezydent miasta Piotr Roman. Tym razem mamy szansę m.in. na tytuł dla aktywnej działaczki sportowej z Bolesławca.

W Bolesławcu Justyna Serafińska-Gruman znana jest przede wszystkim jako sekretarz Międzyszkolnego Klubu Sportowego Bolesłavia, który znany jest z sukcesów swoich lekkoatletów.

Justyna od kilku lat prowadzi w Zgorzelcu swoją szkołę tańca – JdanceStudio. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego i Polskiej Federacji Tańca Sportowego. Studiowała na AWF, ponadto zdobyła wiele dodatkowych kwalifikacji i uprawnień specjalistycznych w tym studia podyplomowe Psychologia w Biznesie.
Od 2009r współpracuję z Dolnośląskim Związkiem Lekkiej Atletyki – dba o wizerunek związku prowadząc i kreując graficznie jego stronę internetową. Bierze czynny udział w organizacji imprez lekkoatletycznych. Udziela się jako sekretarz MKS Bolesłavia. Pracuje w Dwujęzycznej Szkole Podstawowa Tęcza w Zgorzelcu jako nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor tańca.

Głosy na Justynę lub innych bolesławian (do rywalizacji zgłoszono m.in. Piotra Romana, Józefa Króla czy Karola Stasik) można oddawać na kuponach wyciętych z Gazety Wojewódzkiej lub też za pomocą SMSów. Aby oddać głos na Justynę Serafińską-Gruman wystarczy wysłać SMS o treści ORGW.35  pod nr 72355. Koszt wysłania esemesa to 2,26 z VAT.

Plebiscyt trwa do 5 marca.

TUTAJ ZNAJDZIECIE KANDYDATÓW I BIEŻĄCE WYNIKI PLEBISCYTU.

Kategorie:
MKS Bolesłavia · news · polecamy · sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Justyna Serafińska-Gruman kandydatką do tytułu Osobowości Roku

  • SMS wysłany : )

    Bernard 14/01/2013 20:38 Odpowiedz
  • Brawo! Jak słysze o sukcesach naszych lekkoatletów to serce rośnie. Wielki szacun Pani Justyno!!!!!!

    DzakoPietruszka 14/01/2013 19:48 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish