sty 24, 2013
1769 Wyświetleń
0 0

Obstawa Prezydenta 13 lat temu, czyli „Z telewizyjnej taśmoteki” z 9 stycznia 2013

Napisany przez

W roku 2000 Obstawa Prezydenta wydała bardzo fajną płytę pod tytułem „Polaczek, czyli rura”. W składzie zespołu, oprócz grających w nim do dziś Andrzeja Urbana, Andrzeja Malchera i Sławka Sobieskiego byli wówczas jeszcze Jacek „Orzeł” Lubiński i Andrzej „Ostry” Pawlikowski.

Bolesławiecką promocję tego krążka zorganizowano w niewielkim świętej pamięci pubie Forrest, który mieścił się naprzeciwko dworca PKS. Koncert ten przypomniano 9 stycznia w programie Telewizji Lokalnej Azart Sat „Z telewizyjnej taśmoteki”.

Warto przypomnieć że niedawno ukazała się siódma już płyta bolesławieckiego zespołu pod zaskakującym tytułem „Siedem”. Więcej na jej temat znajdziecie TUTAJ.

W związku z tym, że Telewizja lokalna Azart Sat nie życzy sobie udostępniania na portalu bobrzanie.pl swoich materiałów wideo (choć umożliwia ich udostępnianie) programu nie obejrzycie już na bobrzanach, możecie obejrzeć go TUTAJ.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Obstawa Prezydenta 13 lat temu, czyli „Z telewizyjnej taśmoteki” z 9 stycznia 2013

 • Pingback: Wygraj nową płytę Obstawy Prezydenta! – konkurs | bobrzanie.pl - internetowy nietabloid

 • Opowiadaj z tą okładką.
  Ja mam takie przebłyski, że na okładce uwieczniono Adasia W. i że uwieczniał Grzegorz Sidorowicz.

  Co do płyty – jak się ukazała to miałem wrażenie, że to najlepsza płyta Obstawy. Wrażenie pozostało mi do dziś.

  Bernard 29/01/2013 08:23 Odpowiedz
 • Płyta Polaczek – czyli Rura, a zasadniczo część jej okładki – bardzo istotnie wpłynęła na mój życiorys :)) Ostatnio właśnie kupiłem sobie jeszcze jeden egzemplarz :) Orzeł to najlepszy harmonijkarz w historii polskiego bluesa. Jestem tego pewien na 100% i generalnie inne opinie mnie w ogóle nie interesują w tej kwestii. Bez Ostrego i Orła Obstawa jest warta tyle co The Doors bez Morrisona… Jest to oczywiście, jedynie, moje osobiste zdanie.

  Bruner 28/01/2013 22:38 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish