kwi 2, 2013
4830 Wyświetleń
0 0

Basen za darmo!

Napisany przez

Pałac Wiechlice zaprasza osoby powyżej 50 roku życia do darmowego korzystania z basenu i sauny. W poniedziałki i środy każdy, kto ukończył 50 lat może w Pałacu Wiechlice nie płacić (oferta obejmuje jednorazowe półtoragodzinne wejście na basen i strefę saun).

Strefa Wellness Pałacu Wiechlice to kryty basen o powierzchni 60 m. kw oraz strefa saun, gdzie czekają na gości: sauna fińska, infrared oraz łaźnia rzymska.

Basen wyposażony jest w szereg atrakcji wodnych m. in. przeciwprądy, bicze wodne, masaże ścienne, kurtyny wodne oraz gejzery. Dzięki tak wielu urozmaiceniom aktywnie czas mogą spędzić nie tylko amatorzy pływania, ale wszyscy, którzy doceniają leczniczy wpływ wody.

Pałac Wiechlice mieści się nieopodal Szprotawy, 40 km od Bolesławca.

Centrum Spa & Wellness w Pałacu Wiechlice otwarte jest codziennie od 10.00 do 22.00. Oferta obowiązuje od 8 do 29 kwietnia.

Więcej na temat stronie Pałacu Wiechlice, czyli TUTAJ.

Tagi artykułu:
· · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish