bobrzanie.pl – to co istotne w Bolcu, Bolesławiec, informacje, blogi, sport, rozrywka, humor, imprezy, wideo

BKS pokonał Wartę Bolesławiecką 2:1

22 kolejka ligi okręgowej to kolejne zwycięstwo BKS-u. Gole dla gospodarzy zdobyli Jacek Bochnia i Marcin Kraśnicki. Bolesławieccy piłkarze wciąż prowadzą w tabeli.

Bochnia pokonał bramkarza Warty już w 8 minucie strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Asystę zaliczył tutaj Wojciech Glanca. Kraśnicki powiększył przewagę bolesławian tuż przed przerwą także strzałem głową. Tym razem dośrodkowywał Paweł Glanc z rzutu wolnego.

W drugiej połowie w 51 minucie bramkarz BKS-u, Manuel Kowalski obronił karnego. W 92 minucie goście strzelili gola kontaktowego, ale było już za późno na walkę o remis.

Następny mecz bolesławianie także zagrają na własnym terenie. 1 maja o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej podejmiemy rewelację tego sezonu w lidze okręgowej – Piasta Wykroty. Zapraszamy na mecz.

Informacja: BKS Bobrzanie.