Maj 12, 2013
1201 Wyświetleń
0 0

Profesor Andrzej Zybertowicz 18 maja w BOK MCC

Napisany przez

“Dokąd zmierza Polska? Dokąd zmierzają polskie elity?” – taki jest temat spotkania z profesorem Andrzejem Zybertowiczem, które rozpocznie się 18 maja (w sobotę) o godz.11.30 w sali konferencyjnej BOK MCC.

Andrzej Zybertowicz to socjolog, doktor habilitowany, profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, publicysta. Zajmuje się m.in. socjologią wiedzy. Uważany jest za twórcę i głównego teoretyka idei układu polityczno-biznesowego. Jest autorem dziewięciu książek, współpracuje jako komentator z prawicowymi mediami.

W 2006 był ekspertem Komisji Weryfikacyjnej Wojskowych Służb Informacyjnych. Od 2006 do 2007 przewodniczył radzie programowej Centralnego Ośrodka Szkolenia Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. W 2007 roku był głównym doradcą premiera Jarosława Kaczyńskiego do spraw bezpieczeństwa. Od stycznia 2008 był doradcą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego do spraw bezpieczeństwa państwa.

Organizatorami spotkania są Posłanka na Sejm RP Marzena Machałek (PiS), Poseł na Sejm RP Adam Lipiński (PiS), Komitet Prawo i Sprawiedliwość w Bolesławcu, Bolesławiecki Klub Republikański oraz Klub Gazety Polskiej Bolesławiec.

 

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Profesor Andrzej Zybertowicz 18 maja w BOK MCC

          Dodaj komentarz

          Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

          pl_PLPolish
          Przeczytaj poprzedni wpis:
          Pogrom na Spółdzielczej: BKS Bobrzanie – Olimpia Kamienna Góra 8:0

          Po szóstej straconej bramce jeden z piłkarzy Olimpii zawołał: "Zejdźmy z tego boiska!". Był to głos rozsądku. Piłkarzom z Kamiennej...

          Zamknij