Maj 14, 2013
1820 Wyświetleń
0 0

Szkółka pożytecznych idiotów – semestr V: Stosunki w związkach.

Napisany przez

13 maja 2013 Polska The Times

Dariusz Michalczewski (44 l.) udzielił sporego wywiadu gazecie “Polska. The Times”, w którym ujawnił swoje mocno postępowe poglądy dotyczące związków i wychowania dzieci.

Dla mnie liczy się, czy ktoś jest dobrym czy złym człowiekiem. A nie homo czy hetero. Z dwojga złego, jeśli miałbym wybierać adopcję przez parę homoseksualną lub wychowanie dziecka w rodzinie patologicznej, gdzie dzieci się bije, głodzi, a czasem wykorzystuje, wybieram adopcję przez parę homoseksualną” – stwierdza.

Według Michalczewskiego wszyscy powinni się zastanowić, jakie dzieciństwo może taka para dać dzieciakom z domów dziecka, które są pozbawione szans na życie w szczęśliwej i pełnej miłości rodzinie.

26 sierpnia 2010 Super Express

Opowiada była żona Michalczewskiego – Dorota:

“Mój były mąż kilka razy dotkliwie mnie pobił. Nie chciałam też, by nasi synowie, szesnastoletni Michał i jedenastoletni Nicolas, patrzyli na nasze kłótnie, mieli w domu piekło i czytali w gazetach o kolejnych pijackich czy seksualnych wybrykach swojego ojca”.

“Miałam już dosyć, przebrała się miarka. Dariusz, który jest na ringu bohaterem, w domu był damskim bokserem. Znęcał się nade mną psychicznie i fizycznie, nie szanował i poniewierał. W pewnym momencie sama straciłam do siebie szacunek. Wyjechałam do Stanów, by być od tego wszystkiego daleko, zapomnieć. Tu na szczęście nikt mnie nie zna jako żony Michalczewskiego. I wreszcie żyję na własny rachunek”.

“15 lutego 2002 roku, mimo że nie byliśmy już razem, Darek zaatakował mnie na ulicy. Był w szale, miał pianę na ustach, kopał mój samochód i krzyczał, że mnie zabije. Naruszył mi wtedy szczękę, a na ciele miałam siniaki. Widział to wszystko nasz młodszy syn Nicolas. Wniosłam wtedy sprawę o pobicie, a Nicolas sam chciał zeznawać na policji przeciwko ojcu. Potem Dariusz groził mi przez telefon, że naśle na mnie rosyjskich bandytów, którzy dokończą za niego robotę”.

 

 

  http://www.broniszewski.pl/

  מנא ,מנא, תקל, ופרסין

  Komentarze do Szkółka pożytecznych idiotów – semestr V: Stosunki w związkach.

   Dodaj komentarz

   Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

   pl_PLPolish
   Przeczytaj poprzedni wpis:
   Bez bolesławian wśród laureatów – 58. OKR

   11 maja w Teatrze Starym odbyły się eliminacje wojewódzkie 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W rywalizacji […]

   Zamknij