maj 25, 2013
1985 Wyświetleń
0 0

Sumptuastic czwarty raz leci do USA

Napisany przez

Zanim 21 czerwca Sumptuastic wystąpi podczas Dni Bolesławca, zespół usłyszy amerykańska Polonia. Już 30 maja wyjeżdżają do USA na swoją czwartą trasę koncertową za oceanem. 

koncerty Sumptuastic– Wylatujemy 30 maja na cykl koncertów w Chicago (dwa występy), New Jersey, Nowym Yorku, New Britan i Detroit  – mówi manager zespołu, Damian Sawczak. – Lecimy tam oczywiście na zaproszenie polonijnych organizatorów. Gramy zarówno w klubach, jak i na dużych imprezach plenerowych.

Zespół spędzi w USA 10 intensywnych dni.

– Granie dla Polonii, czy w USA, czy w Europie, gdzie też występujemy, to zawsze ciekawe przeżycie, bo nasi rodacy tam są spragnieni polskiej muzyki – mówi manager. –  Znają naszą twórczość doskonale i zawsze mamy tam gorące przyjęcie. Nie bez przyczyny wracamy na takie trasy.

Bolesławiecka publiczność usłyszy zatem wywodzący się z Bolesławca zespół zaraz po amerykańskiej trasie. Jakiś czas potem rodzinne ziemie zespołu pojawią się także w teledysku Sumptuastic. Już po tym weekendzie film promujący nowy singiel będzie realizowany na tak zwanym Kaolinie, czyli na piachach nieopodal Czernej.

Foto: Sumptuastic.pl

Kategorie:
muzyka
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish