Cze 16, 2013
1124 Wyświetleń
0 0

Hattrick Ohagwu: BKS Bobrzanie – Kwisa Świeradów 5:2

Napisany przez

Choć już w poprzedniej kolejce piłkarze BKS-u (przy małej pomocy Jawy Otok, która pokonała wicelidera tabeli, Włókniarza Mirsk) zagwarantowali sobie awans do IV, nie spuścili z tonu. Świeradów był kolejnym zespołem, który dostał baty od gospodarzy a kibicom piłkarze pokazali, że można być dumnym ze swojego zespołu.

Choć po pierwszej połowie BKS wygrywał tylko jedną bramką Marcina Kraśnickiego (oby został w Bolesławcu na następny sezon), w drugiej połowie spotkania rozgrywanego w paskudnym upale worek z bramkami się rozwiązał. Zbigniew Masztalerz potwierdził swoją znakomitą formę jedną bramką ale aż trzy wpakował do bramki świeradowian Emmanuel Ohagwu (na zdjęciu powyżej w czarnym stroju). Nawet mimo straty  dwóch bramek przez gospodarzy zwycięstwo było pewne i okazałe.

Pojedynek z Kwisą był przedostatnim meczem sezonu i ostatnim rozgrywanym w Bolesławcu. Dzięki imponującej skuteczności zespołu i  dzięki trenerowi Pawłowi Żmudzińskiemu BKS wraca do IV ligi.

Foto: archiwum.

Kategorie:
BKS Bobrzanie
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Hattrick Ohagwu: BKS Bobrzanie – Kwisa Świeradów 5:2

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Czy nabijanie się z Bolesławca to promocja?

  Prezydent Bolesławca Piotr Roman dowiedział się kilka dni temu, że wojewoda dolnośląski skierował do Wojewódzkiego […]

  Zamknij