lip 2, 2013
1166 Wyświetleń
0 0

Pacjent z USA w naszym szpitalu – nowe informacje

Napisany przez

Prawnicy nie mają wątpliwości – podaje TVN 24 – Amerykanie, podrzucając ciężko chorego pacjenta pod drzwi szpitala w Bolesławcu, złamali prawo. Mężczyzna mieszkał przez 30 lat w Stanach, nie miał jednak pracy, adresu ani ubezpieczenia. Gdy doznał udaru mózgu i jego leczenie zaczęło kosztować, Amerykanie namierzyli ostatni adres chorego, czyli Bolesławiec na Dolnym Śląsku w Polsce. Co prawda skontaktowali się z tamtejszym szpitalem, ale chorego dostarczyli bez uprzedzenia. Bez sprawdzenia nawet, czy jest tam miejsce. Z mężczyzną nie ma kontaktu, jego rodzina odmawia nad nim opieki, a szpital ma kłopot.

TVN głębiej zbadał temat przysłanego przez Amerykanów do Bolesławca mieszkańca jednej z podbolesławieckich wsi.  Zdrowotna deportacja mężczyzny okazała się wielkim problemem. Szpital w Bolesławcu ma kłopot a rodzina mężczyzny odmawia opieki nad nim.

Materiał TVN 24 znajdziecie TUTAJ

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish