Lip 11, 2013
2121 Wyświetleń
0 0

Rytualny ubój mózgów

Napisany przez

Nie wiem już, doprawdy, czy istnieje jakiś rekord kretynizmu, który nie będzie pobity dnia kolejnego na krajowych portalach “informacyjnych”. Dzisiaj przeczytałem, że niedługo będą przeszczepiać głowę, a Radwańska nie powinna frymarczyć gołym tyłkiem – tylko oszczędzać go dla męża. Nie jest dla mnie jasne, dlaczego akurat goła “d” Radwańskiej stanowi szczególny przedmiot zainteresowania mediów i internetowych dyskutantów – ale fakt jest faktem. Jak w Playboyu wystawiała wdzięki Domachowska – nie zainteresowało to nikogo, poza wąskim gronem staroświeckich onanistów – którzy używają w tym celu prasy tradycyjnej.

Na najdroższym stadionie świata – zwanym szerszej publiczności jako Basen Narodowy w Warszawie miała miejsce ostatnio impreza, którą należy uznać – za rzeczywisty sukces. Na rekolekcje z ks.Johnem Bashoborą przybyło 60 tysięcy ludzi.

Świat postępowy – na te widoki zareagował osłupieniem. Bo co innego oglądać, tłumek wiernych w nawet dużej świątyni – a co innego 60 tysięcy ludzi, którzy przyjechali z całej Polski na stadion, będący symbolem naszej europejskości i nowoczesności – aby uczestniczyć w obrzędach religijnych, prowadzonych przez księdza-murzyna. Najbardziej oburzył się profesor – praprawnuk rabina Kramsztyka, bardzo porządnego Żyda. – Co to znaczy, że ludzie, którzy mają ukończone studia mówią sobie tak po prostu o cudach, egzorcyzmach i temu podobne brednie? Jakieś Nowe Średniowiecze? A może Nowe Zidiocenie?

Hartmana jestem w stanie szanować za konsekwencję. Rekolekcje uważa za zidiocenie, młodzież polską chce chować biseksualnie i przyglądać się jak się ze sobą młodzi chłopcy migdalą, ale jednocześnie uważa ubój rytualny za okrutną rzeź, która jest nie do pomyślenia w kraju, w którym mamy garstkę wyznawców islamu i judaizmu.

I wybaczcie Kochani – ale jeżeli partia PO, która usiłuje jawić się wszem i wobec jako wiodąca Polaków ku oświeconej europejskości, szafująca względem opozycji terminami “moherowego Ciemnogrodu” przepycha głosami swoimi i koalicjanta ustawę, która sankcjonuje barbarzyński, pierwotny obyczaj i pozwala na rytualne mordowanie zwierząt hodowlanych tak, by konały wykrwawiając się – a premier wije się, usiłując znaleźć dla tego uzasadnienie jakim jest istotny interes ekonomiczny – to sorry, ale mnie już naprawdę mdli.

Jeżeli w sejmie europejskiego kraju, w XXI wieku dopuści się ustawowo do tego, aby zarzynać kindżałem bydło – stawiając je zablokowane w skrzyni głową w kierunku Mekki, a rzeźnik będzie przy szlachtowaniu wypowiadał słowa Bismallah – to znaczy, że popadamy w głęboki cywilizacyjny regres.

Jeśli przy tym dodamy – że ci sami politycy wojują z mediami katolickimi i kościołem, który ma w obrządku metaforyczne przedstawienie ciała-opłatka i krwi-wina, to ocieramy się o jakiś kompletny dom wariatów. Albo chodzi tylko i wyłącznie o grubą kasę, która ma wpłynąć do paru kieszeni.

Bardzo słabe słyszę głosy w tej sprawie tych różnych przeintelektualizowanych lewacko-tęczowych działaczy. Buntowników,  młodzieżówek… Dziwne? Nie! W końcu przemysł mięsny to konkretne wsparcie przemysłu wyborczego.

Na tym właśnie polega problem bezideowych moralnych relatywistów – że zanim się obejrzycie, w imię jakiegoś nadzwyczaj ważnego interesu, uchwalą prawo hodowania ludzi na organy zastępcze, prawo pierwszej nocy dla prezesów korporacji, by mogli dupczyć cudze żony, odbiorą kobietom prawa wyborcze, zapierdlują opozycję, albo poślą 4-latki do szkół twierdząc, że to dla ich dobra, pod czym podpisze się, za jedyne 2 tysiące złotych, ekspertka – superniania.

P.S.

A tu – jak ktoś jest chętny i niespecjalnie wrażliwy, może poczytać, jak przebiega ubój zgodny z Halal, który ma zamiar dopuścić w Polsce na masową skalę PO z PSL. Obrazków związanych z tym hasłem naprawdę nie radzę poszukiwać i oglądać.

  http://www.broniszewski.pl/

  מנא ,מנא, תקל, ופרסין

  Komentarze do Rytualny ubój mózgów

   Dodaj komentarz

   Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

   pl_PLPolish
   Przeczytaj poprzedni wpis:
   Marszałkowi na pohybel

   Powoli wchodzimy, niektórzy wjeżdżają autami czy na rowerach, dalej i głębiej w okres wakacyjnego wypoczynku. […]

   Zamknij