lip 24, 2013
2018 Wyświetleń
0 0

Katarzyna Groniec wystąpi w Teatrze Starym

Napisany przez

Wspaniała artystka, niepowtarzalna interpretatorka, wokalistka, której koncertów się nie zapomina – Katarzyna Groniec wystąpi w Teatrze Starym w Bolesławcu.

Każda jej płyta to inny smak, inna muzyka, oryginalność, wyrafinowanie i perfekcjonizm. Każdy jej koncert, nawet jeśli dwa razy słuchamy tego samego materiału, jest inny, unikatowy i pozostawia niezatarte wrażenie. Artystka gościła już kilka  dobrych lat temu w Bolesławcu.

W grudniowej recenzji jej koncertu w Cieplicach pisałem:
„Jeśli cokolwiek definiuje piosenkę autorską, to było to. Jeśli cokolwiek definiuje piosenkę aktorską, to też było to. I jeśli cokolwiek dokumentuje konsekwencję raz obranej drogi artystycznej i wyrąbywanie sobie w niej nowych ścieżek – to też było to.”

Ciekawostką dla bolesławian może być to, że artystka od pewnego czasu współpracuje z wywodzącym się z Bolesławca muzykiem, Bartkiem Miarką. (TUTAJ przeczytacie jak doszło do tej współpracy)

Koncert odbędzie się 13 grudnia tego roku, a rozpocznie się o godzinie 19. Bilety w cenie 50 zł będą do nabycia w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5 już w połowie sierpnia.

Aby zechcieć kupić bilet prawdopodobnie wystarczy posłuchać niesamowitej interpretacji „Piosenki dawnych Kochanków” Jacques’a Brel’a z zeszłorocznej edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej:

Kategorie:
muzyka · polecamy
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Katarzyna Groniec wystąpi w Teatrze Starym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish