Wrz 4, 2013
1327 Wyświetleń
0 0

Tandemem z niewidomym na wyprawę

Napisany przez

Do akcji “Niewidomi na tandemach” zgłosił się niewidomy pan Józef z Bolesławca. Ma swój tandem i szuka partnera, który pojedzie z nim na daleką wyprawę. Masz ochotę jechać? Zgłoś się do bazy wolontariuszy.

Wszystkich miłośników wycieczek rowerowych, którzy lubią bliskie i dobre towarzystwo zachęcamy do udziału w niezwykłej inicjatywie – do jazdy na tandemie z osobą niewidomą. Projekt “Niewidomi na tandemach” ma pomóc niewidomym znaleźć wolontariuszy do kierowania tandemami (oraz – w razie potrzeby – także tandemy do wspólnych jazd).

Zasada działania Projektu jest prosta: niewidomi oraz wolontariusze wypełniają odpowiedni formularz na stronie, a koordynator przekazuje wzajemne dane kontaktowe osobom z tej samej miejscowości (rejonu). Zgłoszenia przyjmowane są zarówno od osób dysponujących tandemem, jak i nie posiadających go.

Zasięg przejażdżek zainteresowani ustalają pomiędzy sobą. Mogą to być zarówno pojedyncze, krótkie spacery, jak i wyprawy wielodniowe. Idea stworzenia Projektu powstała latem 2013 roku, podczas Tandemowej Wyprawy Niewidomych od źródeł Wisły do jej ujścia na stronie zarejestrowało się 300 wolontariuszy i 100 niewidomych z całego kraju. W większości miast są już dobrane pary rowerzystów.

Do bazy zgłosiła się osoba niewidoma z tandemem z Bolesławca. Zapraszamy osoby jeżdżące na rowerze z Bolesławca i okolic, mające trochę wolnego czasu do rejestracji w bazie wolontariuszy.

Zasady projektu znajdziecie TUTAJ.

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Tandemem z niewidomym na wyprawę

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Błędy medyczne i odszkodowania

  Pod opiekę personelu medycznego trafiają chorzy, ale także zdrowi. Wszystkich łączy jedno – nadzieja, że […]

  Zamknij