Paź 18, 2013
1154 Wyświetleń
0 0

Inwestycyjny zjazd Bolesławca

Napisany przez
W najnowszym rankingu pisma Wspólnota Bolesławiec zanotował drastyczny spadek na 87 miejsce. Chodzi o zestawienie klasyfikujące miasta powiatowe według wielości środków przeznaczanych na inwestycje w infrastrukturę techniczną. W 2008 roku w tym samym rankingu nasze miasto było na miejscu 9.
W 2011 roku Bolesławiec zajmował miejsce 48 a w 2010 – 24. W latach 2003-2005 nasze miasto miało miejsce 5!
Tegoroczny ranking opiera się na danych z 2012 roku. Sklasyfikowano w nim, w kategorii miast powiatowych, 266 miast.Więcej o rankingu Wspólnoty i inwestycjach w polskich samorządach znajdziecie TUTAJ. Sam ranking miast powiatowych jest pod TYM linkiem.
Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Inwestycyjny zjazd Bolesławca

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Zakupy

  Byliśmy dziś na zakupach w dużym mieście. W galerii, żeby wszystko kupić za jednym zamachem, jak wyraziła się Moja Żona....

  Zamknij