paź 22, 2013
1371 Wyświetleń
0 0

Osiemnastolatka okradła sklep, w którym pracowała

Napisany przez

Policjanci zatrzymali mieszkankę Bolesławca, która okradła swojego pracodawcę na ponad 17 tys. złotych. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w wyniku działań operacyjnych uzyskali informację, że 18-letnia pracownica jednego z bolesławieckich sklepów regularne okrada pracodawcę. W toku prowadzonych czynności właścicielka sklepu potwierdziła, że ma podejrzenia w stosunku co do jednej ze swoich pracownic. Policjanci zatrzymali 18-letnią bolesławiankę podejrzaną o kradzież pieniędzy i towaru na ponad 17 tys. złotych. Funkcjonariusze udowodnili zatrzymanej, że w okresie od 4 września do 13 października 2013r. ze sklepu, którego była pracownikiem dokonała kradzieży pieniędzy, papierosów, alkoholu oraz artykułów spożywczych.

Młoda kobieta podjęła pracę w sklepie, w którym zatrudniona była jej mama. Podejrzana kradła gotówkę z kasy poprzez wprowadzanie fikcyjnych zwrotów na różne towary dzięki czemu dzienny bilans nie wykazywał „manka”. Złodziejka zabierała po 100, 200, 300 złotych. Największy jednorazowy łup to 700 złotych. Zatrzymana tłumaczyła, że pieniądze potrzebowała m.in. na spłatę długów. Podejrzana wyjaśniła, że kradzieży dokonywała nie tylko na swojej zmianie ale również wtedy, gdy w sklepie pracowała jej mama. Córka proponowała matce chwilowe zastępstwo i wtedy dokonywała kolejnej kradzieży.

Informacja: KPP Bolesławiec

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish