lis 5, 2013
2032 Wyświetleń
0 0

Siostry Kołacz blogują

Napisany przez

BrownBlueEyes to wspólny blog Alicji  i Igi Kołacz. Alicja (z lewej na zdjęciu) znana jest wielu osobom interesującym się lokalnym życiem kulturalnym, znana ze sceny Teatru starego i nie tylko, z rozmaitych przedsięwzięć muzycznych i aktorskich. Igi nie trzeba przedstawiać widzom Telewizji Lokalnej Azart Sat. Obie siostry postanowiły zaprosić na swojego bloga następującymi słowami:

Na blogu BrownBlueEyes dziennikarstwo przeplata się z teatralnością. Te dwa zagadnienia są  największymi pasjami sióstr Kołacz. Ignis Brown i Alice Blue najchętniej wodzą wzrokiem po wydarzeniach kulturalnych,  stylizacjach modowych oraz ciekawych ludziach. Posty śmiało można czytać każdej z sióstr osobno.  U Ignis znajdziecie niejeden wywiad oraz dowód niepoprawnej miłości do kina. Alice nieco na przekór zaciągnie Was do teatru lub w inne fascynujące miejsce. Będzie przyjemnie, a czasem kąśliwie.

Blog sióstr znajdziecie TUTAJ. Na nim zaś m.in. wywiady z Wandą Zeman i Janem Peszkiem. Niektóre ciekawe wpisy postaramy się publikować także na bobrzanach.

 

Foto: Grzegorz Matoryn

Kategorie:
styl
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Siostry Kołacz blogują

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish