Lis 15, 2013
1704 Wyświetleń
0 0

Poradnia Medycyny Sportowej w STOMADENCIE

Napisany przez

STOMADENT utworzył Poradnię Medycyny Sportowej. Przyjmuje w niej doktor Wiesław Kepesz, lekarz pediatra. Poradnia oferuje badania profilaktyczne dzieci i młodzieży do 21 roku życia oraz sportowców do 23 roku życia, a także wystawianie zaświadczeń lekarskich o zdolności do uprawiania różnych dziedzin sportu.

Takiej poradni dla dzieci i młodzieży uprawiających sport dotychczas w Bolesławcu nie było. Oferta może szczególnie zainteresować kluby sportowe, ale i pacjentów indywidualnych.
Lekarz pediatra Wiesław Kepesz to absolwent Akademii Śląskiej w Katowicach, upoważniony do orzekania i badań profilaktycznych sportowców.

– Bolesławiec obfituje w kluby sportowe kształcące dzieci i młodzież – mówi lekarz. –  Wskazane jest, aby każdy młody człowiek uprawiający sport amatorsko lub profesjonalnie był przebadany pod kątem zdolności organizmu do uprawiania danej dyscypliny, a nasza poradnia to umożliwia.

Rejestracja do Poradni Medycyny Sportowej odbywa się w nowym budynku STOMADENTU (Bolesławiec, ul. Dolne Młyny 21B), Telefon: 756 40 40 40.
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Stylizacja MORYSON – wygraj fryzurę na studniówkę!

Darmowa stylizacja Moryson już w listopadzie i do tego fryzura na studniówkę gratis! Co trzeba […]

Zamknij