Sty 11, 2014
1085 Wyświetleń
0 0

Zaplanuj swoją karierę w Bibliotece

Napisany przez

Miejska Biblioteka zaprasza młodzież gimnazjalną na interesujące spotkanie z Bartoszem Dulem – Galeria „Format” – 15 stycznia (środa) – godz. 11:00

Bartosz DulWydarzenie w ramach projektu „Link do przyszłości. Młodzi, Internet, Kariera”. Wspierane przez  Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Microsoft i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

„W trakcie studiów związanych z polityką, prawem i ekonomią na UW, zaczęły mnie interesować technologie. Głównie telefony. Dużo siedziałem przed komputerem, czytałem informacje na te tematy i postanowiłem przestać marnować czas” Bartosz Dul.

Uczestnicy spotkania będą mogli porozmawiać o wyborze swojej kariery z Bartoszem Dulem – specjalistą ds. mobilnych technologii w firmie Moon Media, redaktorem naczelnym Android Magazine – magazynu o technologiach mobilnych, prezenterem i blogerem technologicznym. Młody profesjonalista opowie o swojej pracy i drodze do sukcesu.

Bartosz Dul jest jednym z 30 interesujących osób, które spotykają się z młodzieżą w całej Polsce. To młodzi ludzie mający ciekawą, przyszłościową pracę związaną z nowoczesnymi technologiami. Wszystkich łączy charyzma, pasja i ważne doświadczenia zawodowe, mogące okazać się inspiracją mającą ważny wpływ na dalsze losy, życiowe wybory.

Kategorie:
polecamy
  http://www.mbp.boleslawiec.pl

  Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Budynek główny usytuowany jest w centrum - przy ul. Sądowej 8. Filia znajduje się przy ul. Staroszkolnej. Zbiory - ogółem - kształtują się na poziomie 150 tysięcy. Czytelnicy mogą korzystać z Internetu i bogatej oferty kulturalno-edukacyjnej.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Miejska Biblioteka nagrodzona w konkursie „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

  Miejska Biblioteka Publiczna w Bolesławcu została ponownie nagrodzona w kolejnej edycji Konkursu na najlepiej przeprowadzoną […]

  Zamknij