lut 3, 2014
3375 Wyświetleń
0 0

Charytatywna zabawa walentynkowa: „Wesele!”

Napisany przez

Zapraszamy na walentynkowy bal,  jedyne w swoim rodzaju „wesele”, na które wpaść może każdy! By świetnie się bawić, jednocześnie wspierając szczytny cel – leczenie chorej na raka Agnieszki Sobolewskiej!

Ile razy mówiliście sobie „poszlibyśmy na jakieś porządne wesele, ale jakoś nikt się nie żeni”? Bolec.Info, Galeria Weselna oraz  Drukarnia Lendo zapraszają na charytatywny wyjątkowy bal walentynkowy – będziemy bawić się w weselnym klimacie. Nie zabraknie dobrej atmosfery, świetnego jedzenia, zabaw, konkursów, a nawet i… oczepin! A jeśli ktoś zabierze ze sobą jakiś gorzki napój, to wspólnie go posłodzimy!

Zabawa odbędzie się 15 lutego 2014 roku w Galerii Weselnej w Bolesławcu (ul. II Armii Wojska Polskiego). O oprawę muzyczną i prowadzenie przyjęcia zadba Jegomość.

Koszt biletu to 65zł (w tym bogate menu), z czego 20zł wesprze leczenie Agnieszki Sobolewskiej, chorej na raka Bolesławianki. Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli udało się zebrać już prawie 100 000zł, jednak operacja, która może uratować życie Pani Agnieszki kosztuje ok. 150 000zł. Jesteśmy już bardzo blisko celu!

Szczegółowe informacje oraz rezerwacja biletów pod numerem telefonu 75 732 26 52 lub bezpośrednio w restauracji Oleńka na Starówce znajdującej się w bolesławieckim Rynku.

Kategorie:
polecamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish