Lut 6, 2014
833 Wyświetleń
0 0

Spontaniczny złodziej

Napisany przez

Kradzież komputera to był taki „spontan” – w taki sposób tłumaczył się podejrzany mężczyzna zatrzymany przez policjantów. Dodatkowo mężczyzna podejrzany jest jeszcze o kradzież roweru.

Kryminalni z bolesławieckiej komendy zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o dwie kradzieże na przełomie grudnia 2013 roku i stycznia 2014 roku. Jak wynika z ustaleń policjantów mieszkaniec Bolesławca w grudniu 2013 roku z jednej z piwnic w budynku mieszkalnym ukradł rower o wartości 600 złotych. Po dokładnej analizie zebranych dowodów i materiałów w tej sprawie funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie jeszcze drugą kradzież. Tym razem złodziej ukradł laptopa. Do zdarzenia doszło w połowie stycznia bieżącego roku, sprawca wszedł do Sali Zabaw Oli i wykorzystując nieuwagę pracownicy ukradł komputer o wartości 1500 złotych.

Podejrzany tłumaczył policjantom, że kradzież laptopa to był taki „spontan” jak zobaczył sprzęt bez nadzoru postanowił go ukraść a następnie sprzedać.

32-latek będzie teraz odpowiadał przed sądem. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja i zdjęcie: KPP Bolesławiec

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bad Jurkowlaniec

Parę dni temu, pod redakcyjną spekulacją o ewentualnym zastąpieniu Rafała Jurkowlańca na marszałkowskim fotelu przez […]

Zamknij