Lut 26, 2014
1488 Wyświetleń
0 0

Awans strażackich siatkarzy

Napisany przez

21 lutego w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Tomaszowie Bolesławieckim, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu zorganizowała turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego Strażaków w Piłce Siatkowej.

W zawodach wystąpiły trzy reprezentacje, które wywalczyły pierwsze lub drugie miejsce w jednej z 9 grup eliminacyjnych. Były to drużyny reprezentujące komendy z Wrocławia Polkowic i Bolesławca. Bolesławieccy strażacy po wygranej z Polkowicami i przegranej z Wrocławiem, zeszłorocznym mistrzem województwa, uzyskali awans z drugiego miejsca do gier półfinałowych. Podobnie jak zwycięscy wrocławscy strażacy. Z zawodami na tym szczeblu pożegnali się zawodnicy z Polkowic. Organizatorem jednego z czterech półfinałów ponownie będzie bolesławiecka straż. Awans do finału będzie bardzo trudny ze względu na coraz wyższy poziom sportowy walczących drużyn i fakt, iż do finału awansują tylko zwycięscy grup złożonych z trzech drużyn.

Infomacja i zdjęcie: st. kpt. Piotr Pilarczyk

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Awans strażackich siatkarzy

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Kreacja w fotografii

  W pierwszym tygodniu ferii, od 17 do 20 lutego 2014 r., w Młodzieżowym Domu Kultury […]

  Zamknij