Mar 11, 2014
5625 Wyświetleń
0 1

Reumatolog Jerzy Litkowiec zaprasza do Stomadentu

Napisany przez

Lekarz medycyny Jerzy Litkowiec, specjalista reumatolog oraz internista, to kolejny specjalista, z którego usług można skorzystać w Centrum Medycznym Stomadent.

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu ma 25 lat doświadczenia zawodowego, od 24 lat pracuje na oddziale reumatologicznym a
od 2008 roku na reumatologii szpitala w Świeradowie Zdroju gdzie pełni funkcję zastępcy ordynatora. W 2013 roku pracował także w poradni reumatologicznej w bolesławieckiej przychodni Biomed przy ulicy Piaskowej.

Oprócz leczenia typowych schorzeń reumatoidalnych zajmuje się również leczeniem osteoporozy oraz innych pokrewnych chorób reumatologicznych, na przykład choroby zwyrodnieniowej stawów.

W zakres działalności ambulatoryjnej poradni reumatologicznej w Stomadencie wchodzi diagnostyka oraz leczenie łagodnych postaci choroby zapalnej stawów i choroby zwyrodnieniowej stawów. W przypadku schorzeń o dużej aktywności istnieje możliwość leczenia kompleksowego na oddziale reumatologicznym, drobne zabiegi takie jak iniekcje dostawowe i okołostawowe mogą być wykonywane również w Centrum Medycznym Stomadent w Bolesławcu.

Poradnia reumatologiczna czynna jest w poniedziałki od godziny 15.30 w nowym budynku CM Stomadent przy ulicy Dolne Młyny 21A.

Rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu 756 40 40 40.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Kobiet w Teatrze…

Młodzież z MDK przygotowała 8 marca koncert z okazji Dnia Kobiet. Na scenie zaprezentowało się […]

Zamknij