mar 19, 2014
2371 Wyświetleń
0 0

Alicja Janiec kandydatką SLD do Europarlamentu

Napisany przez

 Alicja Janiec z Lipian startuje do Parlamentu Europejskiego z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Kandydatka jest rolnikiem i technikiem żywienia zbiorowego. Mieszkanka Gminy Wiejskiej Bolesławiec otrzymała na liście 7 miejsce.

Alicja Janiec jest przewodniczącą Bolesławieckiego Forum Równych Szans i Praw Kobiet. Cztery lata temu próbowała zostać radną powiatu bolesławieckiego startując bez powodzenia z listy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka.

Dodajemy tę kandydatkę do naszej sondy, patrząc jednak na wyniki naszego plebiscytu warto pamiętać, że na Cezariusza Rudyka i Bogusława Nowaka można było głosować od 17 marca, kiedy to poinformowaliśmy o ich kandydowaniu.

[poll id=”8″]

foto: ziamiaboleslawiecka.info

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Alicja Janiec kandydatką SLD do Europarlamentu

 • Zbliżają się prezydenckie. Kraj potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim trzeba wyjść z domu i zagłosować. 60% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam prezydent nie uwikłany w zadne uklady. Wklejajcie to na swoim FB, w komentarzach, gdziekolwiek się da. Wykorzystajmy siłę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

  Gordaanhese 25/04/2015 04:35 Odpowiedz
 • Wszystko tylko nie banda czworga!

  skorn 24/04/2015 14:58 Odpowiedz
 • Ida wybory 2015. Kraj potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim wyjdźcie z domu i zagłosujcie. 50% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam prezydent nie uwikłany w zadne uklady. Wklejajcie to na swoim Facebooku, w komentarzach, gdzie tylko się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

  Gordaanhese 23/04/2015 21:47 Odpowiedz
  • Sądząc gdzie dałeś wpis to pewnie SLD jest najlepsze… hehe. Wszyscy won!

   pol 24/04/2015 09:07 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish