mrz. 24, 2014
1384 Wyświetleń
0 0

Już teraz pomyśl o wakacjach swojego dziecka!

Napisany przez

Już teraz pomyśl o wakacjach swojego dziecka! Zarezerwuj miejsce na jednym z 4 naszych jachtów i oszczędź!

sail swim logo

Rejs żeglarski – Mazury 2014 –rejs turystyczno szkoleniowy o charakterze wędrownym na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, to forma wypoczynku skierowana do dzieci od 9 do 13 roku życia. Naszą przygodę rozpoczynamy z Giżycka, gdzie czekają na nas jachty, które przez 7 dni będą naszym pływającym domem. Na pokładzie jachtu będzie toczyło się nasze życie. Będziemy uczyli się żeglować, pracować przy manewrach, jeść wspólnie przygotowane posiłki i co najważniejsze odpoczywać na słońcu i falach. Codziennie jesteśmy w innym porcie i zwiedzamy ciekawe miejsca, które napotkamy na szlaku. W programie przewidziano wizytę w Instytucie PAN w Popielnie, Rezerwacie Konika polskiego, bunkry w Mamerkach, oraz Aqua Park w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.

Kadrę stanowią Instruktorzy żeglarstwa PZŻ, nauczyciele, ratownicy. Wymagana jest umiejętność pływania. Nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie!

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły ofert i promocji znajdziecie na www.zeglarska.strefa.pl

Kontakt:
Jakub Jakubowski
698 228 671 [email protected]

DSCN1971 DSCN1989 DSCN2001 DSCN2964 DSCN2959

 

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish