kwi 5, 2014
1646 Wyświetleń
7 0

Bolesłavia nagrodzona

Napisany przez

Międzyszkolny Klub Sportowy Bolesłavia po raz siódmy został nagrodzony przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Za punkty uzyskane w zawodach mistrzowskich klub otrzymał nagrodę finansową w wysokości 6 tysięcy złotych. Gala wręczenia nagród odbyła się w piątek 4 kwietnia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy.

Międzyszkolny Klub Sportowy Bolesłavia zakończył sezon 2013 bijąc kolejny rekord w ilości zdobytych punktów w klasyfikacji Ministerstwa Sportu i Turystyki –  167,60 pkt.

MKS Bolesłavia w rywalizacji dolnośląskich klubów lekkoatletycznych zajął  3 miejsce w rywalizacji sportu młodzieżowego. Wyprzedził m. in. takie duże ośrodki szkolenia lekkoatletycznego jak WKS Śląsk Wrocław, MKS Osa Zgorzelec, LKS Górnik Wałbrzych, LKS Polkowice.

Marszałek Cezary Przybylski nagrodził również najlepsze gminy w województwie. Bolesławiec uplasował się na bardzo wysokim 8 miejscu. Na sukces gminy złożyły się punkty uzyskane jedynie przez 4 kluby sportowe.

  • MKS Bolesłavia  – 167,60 pkt.
  • LMKS Gladius – 52 pkt.
  • BKB Bolesławiec – 30,75
  • KK StarBol – 6 pkt.

Gościem honorowym gali była Natalia Czerwonka, srebrna medalistka w łyżwiarstwie szybkim z IO w Soczi.

 

Informacja i zdjęcie: MKS Bolesłavia

Kategorie:
MKS Bolesłavia
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish