Maj 29, 2014
869 Wyświetleń
0 0

Po służbie złapali złodzieja

Napisany przez

Dwóch policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu będąc po służbie rozpoznało wśród przechodniów mężczyznę, podejrzanego o kradzież aparatu fotograficznego. Aparat z obiektywem wart 3000 zł skradziono pięć dni wcześniej w Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł. Złodzieja zarejestrował monitoring obiektu.

Dwóch policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu będąc po służbie rozpoznało wśród przechodniów mężczyznę, podejrzanego o kradzież aparatu fotograficznego. Aparat z obiektywem wart 3000 zł skradziono pięć dni wcześniej w Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł. Złodzieja zarejestrował monitoring obiektu.

Policjanci zatrzymali 30-latka, który przyznał się do kradzieży aparatu. Jak ustalili funkcjonariusze złodziej podczas nieobecności pracownika CIK wszedł do pracowni i ukradł pozostawiony tam sprzęt. Odzyskany aparat został przekazany właścicielowi.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Bolesławiec ostoją Ruchu Palikota?

Na 42 powiaty w okręgu wyborczym nr 12, na który składa się Dolny Śląsk i opolszczyzna komitet Palikota przekroczył próg...

Zamknij