maj 30, 2014
1292 Wyświetleń
0 0

Dowód rejestracyjny w jeden dzień i płatność kartą w starostwie

Napisany przez

Jak informuje Bolec.info od poniedziałku 2 czerwca wszystkie wydziały starostwa będą pracowały w zmienionym czasie pracy. W poniedziałek od godziny 7.30 do 17.00, od wtorku do czwartku od 7.30 do 15.30 a w piątki od 7.30 do 14.00. W piątek Kancelaria Starostwa będzie czynna do 15.30. Będzie tam można zostawić podania, dokumenty, wnioski itd.

Jak informuje Bolec.info od poniedziałku 2 czerwca starostwo będzie otwarte innych godzinach niż dotychczas. W poniedziałek od godziny 7.30 do 17.00, od wtorku do czwartku od 7.30 do 15.30 a w piątki od 7.30 do 14.00. W piątek Kancelaria Starostwa będzie czynna do 15.30. Będzie tam można zostawić podania, dokumenty, wnioski itd. 

Bolec.info informuje, że „Zmiany te wprowadzone zostaną na dwa miesiące aby sprawdzić, czy taki czas pracy urzędu jest korzystny dla interesantów. W przypadku jeżeli zmiana czasu pracy nie spełni oczekiwań mieszkańców powiatu, przywrócone zostaną dotychczasowe godziny pracy urzędu lub dokonana zostanie odpowiednia modyfikacja.”

Rewolucją jednak jest to, że od połowy czerwca opłaty w starostwie można będzie wnosić kartą płatniczą a tymczasowy dowód rejestracyjny (przy założeniu, że wszystkie dokumenty będą prawidłowe) można będzie dostać w czasie jednej wizyty w urzędzie. Powiat planuje też możliwość umawiania się z urzędnikami przez internet. To rozwiązanie ma być dostępne już latem.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Dowód rejestracyjny w jeden dzień i płatność kartą w starostwie

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish