cze 27, 2014
1404 Wyświetleń
0 0

Szanowni Państwo, Darczyńcy ś.p. Agnieszki Sobolewskiej!

Napisany przez

Z przykrością informujemy, że pieniądze, które wpłynęły na nasze konto bankowe ” Na leczenie Agnieszki Sobolewskiej” nie mogą być wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem, gdyż Pani Agnieszka Sobolewska zmarła 22 maja 2014 r. W tej sytuacji Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka proponuje, aby ze zgromadzonych, a niewykorzystanych na wskazany cel pieniędzy, założyć lokaty bankowe dla niepełnoletnich dzieci Pani Agnieszki Sobolewskiej.

Z przykrością informujemy, że pieniądze, które wpłynęły na nasze konto bankowe ” Na leczenie Agnieszki Sobolewskiej” nie mogą być wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem, gdyż Pani Agnieszka Sobolewska zmarła 22 maja 2014 r. W tej sytuacji Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka proponuje, aby ze zgromadzonych, a niewykorzystanych na wskazany cel pieniędzy, założyć lokaty bankowe dla niepełnoletnich dzieci Pani Agnieszki Sobolewskiej:

– Cypriana Sobolewskiego, ur. 1 października 2004 r.,
– Elizy Sobolewskiej, ur. 26 kwietnia 2012 r.

Lokaty te (wraz z odsetkami) byłyby możliwe do podjęcia po ukończeniu 18 lat przez każde z tych dzieci.

W przypadku gdyby Państwo nie akceptowali takiej propozycji wpłacona kwota zostanie w całości zwrócona na pisemny wniosek skierowany do 31 lipca 2014 r. do Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka. We wniosku należy podać wpłaconą kwotę (jeśli to możliwe także datę dokonania wpłaty) oraz nazwę (imię i nazwisko), adres i numer konta bankowego na jakie należy zwrócić wpłaconą kwotę.

Jeśli do 31 lipca 2014 r. Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka nie otrzyma Państwa wniosku, to pieniądze zgromadzone „Na leczenie Agnieszki Sobolewskiej” zostaną przekazane na lokaty bankowe dla jej dzieci. (o wysokości ostatecznej kwoty przekazanej dzieciom poinformujemy po 31 lipca 2014r.)

Z pozdrowieniami

Zarząd Stowarzyszenia
Ziemia Bolesławiecka

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Szanowni Państwo, Darczyńcy ś.p. Agnieszki Sobolewskiej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish