Sie 6, 2014
1612 Wyświetleń
0 0

Policjanci zabezpieczyli 900 porcji marihuany, metamfetaminę, tabletki ekstazy oraz nielegalny tytoń

Napisany przez

Podejrzani mają także na koncie pobicie innego mężczyzny. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

Funkcjonariusze z powiatu bolesławieckiego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających i pobicie. Sprawcy w zajmowanych pomieszczeniach posiadali 900 porcji handlowych marihuany, metamfetaminę, tabletki ekstazy i tytoń bez polskich znaków akcyzy. Podejrzani mają także na koncie pobicie innego mężczyzny. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. 

Policjanci pionu kryminalnego z komendy w Bolesławcu zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu w wieku 23 i 32 lat, którzy są podejrzani o posiadanie narkotyków i pobicie.
Funkcjonariusze na bazie zgromadzonych materiałów oraz sprawdzeń ustalili, że dwaj mężczyźni mają związek z przestępczością narkotykową. W pomieszczeniach mieszkalnych znajdujących się na terenie Bolesławca a zajmowanych przez podejrzanych policjanci znaleźli ukryte środki odurzające. Wśród zabezpieczonych substancji było 900 porcji marihuany, 25 porcji metamfetaminy, 6 tabletek ekstazy oraz 4 kilogramy tytoniu bez polskich znaków akcyzy.
Ponadto obaj podejrzani mają także na swoim koncie pobicie mężczyzny w czerwcu na terenie gminy Gromadka.
Mężczyźni byli już wcześniej notowani za podobne przestępstwa.

Zatrzymani odpowiedzą teraz za swoje czyny przed sądem. Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast, jeśli mamy do czynienia ze znaczną ich ilością to kara wzrasta nawet do lat 10.

Informacja i zdjęcie: KPP Bolesławiec

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gliniada 2014 już 23 sierpnia – zobacz program

Podczas Bolesławieckiego Święta Ceramiki, odbędzie się już ósma Parada z Miłości do Gliny. W sobotę 23 sierpnia 2014r. każdy może...

Zamknij