sie 8, 2014
2001 Wyświetleń
8 0

National Geographic zaprasza na Gliniadę

Napisany przez

W zeszłym roku w siódmej już Gliniadzie wzięło udział 800 osób. Malowanie się gliną to wspaniała zabawa, niepowtarzalne przeżycie i przejaw często spontanicznej fantazji. – podaje portal słynnego pisma.

Co roku w Bolesławcu ludzie malują swoje ciała gliną i na moment stają się Glinoludami – informuje National Geographic  – Ale na tym nie koniec! Glinoludy ubierają się w fantazyjne stroje i uczestniczą w wielkiej Paradzie z Miłości do Gliny. W zeszłym roku w siódmej już Gliniadzie wzięło udział 800 osób. Malowanie się gliną to wspaniała zabawa, niepowtarzalne przeżycie i przejaw często spontanicznej fantazji. – podaje portal słynnego pisma.

– Niezmiernie nam miło, że tak prestiżowe medium promuje naszą imprezę i zaprasza na nią Polaków, to wspaniała promocja naszego miasta – mówi twórca Gliniady, Bogdan Nowak– Nie byłoby to możliwe gdyby nie zafascynowana Gliniadą Anna Szczypczyńska i Glinolud Kamil Stankiewicz. Dziękuję im za to, że wspierają Gliniadę.

Całą informację National Geographic znajdziecie TUTAJ.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do National Geographic zaprasza na Gliniadę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish