sie 25, 2014
1483 Wyświetleń
0 0

Konkurs fotograficzny na zdjęcia Glinoludów

Napisany przez

Jak co roku dla fotografów dokumentujących Gliniadę przewidziano konkurs fotograficzny. Tym razem przyznane zostaną dwie nagrody: główna i nagroda publiczności.

Jak co roku dla fotografów dokumentujących Gliniadę przewidziano konkurs fotograficzny. Tym razem przyznane zostaną dwie nagrody: główna i nagroda publiczności. Laureata bądź laureatkę nagrody głównej wyłoni jury złożone z artystów i fotografów zaś laureata (lub laureatkę) nagrody publiczności wybiorą internauci lajkując najciekawsze zdjęcia w galerii na Facebooku Parada Gliniada.

Co jest do wygrania? Tradycyjnie już najwspanialszą nagrodą dla autora najlepszego zdjęcia jest szklany aparat, który powstaje w Borowski Studio. Nagroda główna to także kwota 700 zł a nagroda publiczności to 500 zł.

Organizatorem konkursu jest firma Villa Ambasada Bogusław Nowak  – wyłączny organizator Gliniady. Konkurs adresowany jest do amatorów i profesjonalistów a każdy autor może zgłosić do pięciu pojedynczych zdjęć, które może wysłać za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zdjęcia muszą być w formacie JPG w rozdzielczość – 300 dpi i mieć minimum 2000 pikseli po dłuższym boku.

Prace konkursowe można zgłaszać do godziny 24:00 do 7 września 2014 r. Obrady Jury zostaną zorganizowane do końca września 2014 r.

Głosowanie internetowe odbędzie się w dniach od 9 do 22 września 2014 roku do godziny 24.

Wernisaż pokonkursowy oraz uroczystość wręczenia nagród zostaną zorganizowane do końca listopada 2014 r.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres: [email protected].

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ. A formularz do wysyłania zdjęć jest TUTAJ.

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

 

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
konkursy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish