wrz 17, 2014
2882 Wyświetleń
0 0

Natalia Podwin podbija The Voice of Poland

Napisany przez

„Przesłuchania w ciemno” do piątej edycji programu „The Voice of Poland” pozwoliły odkryć nowe talenty na scenie muzycznej. W najbliższą sobotę, 20 września, w programie zaprezentują się wokaliści z Dolnego Śląska oraz Lubelszczyzny. Wśród nich znalazła się 27-letnia Natalia Podwin.

„Przesłuchania w ciemno” do piątej edycji programu „The Voice of Poland” pozwoliły odkryć nowe talenty na scenie muzycznej. W najbliższą sobotę, 20 września, w programie zaprezentują się wokaliści z Dolnego Śląska oraz Lubelszczyzny. Wśród nich znalazła się 27-letnia Natalia Podwin, która swoim wykonaniem piosenki „Bust Your Windows” Jazmine Sullivan przekonała Trenerów do odwrócenia foteli. Do czyjej drużyny trafiła wokalistka? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się w tę sobotę!

natalia podwin

Natalia w Bolesławcu i Jeleniej Górze jest znana z występów w zespole Cocons Club, który znakomitą muzyką okrasza rozmaite eventy a także wesela.

„Przesłuchania w ciemno” do piątej  edycji programu „The Voice of Poland” pozwoliły wyłonić wiele talentów wokalnych. Wyboru dokonywali odwróceni do uczestników plecami Trenerzy – Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Marek Piekarczyk, a także Tomson i Baron, którzy oceniają uczestników ze specjalnego, podwójnego fotela trenerskiego. Mogli oni zobaczyć wokalistów dopiero w momencie, w którym zdecydowali się poprowadzić jego trening. Dzięki temu, decyzje podejmowane były wyłącznie na podstawie głosu wykonawcy. A przecież to właśnie głos w „The Voice of Poland” jest najważniejszy!

O wysokim poziomie tej edycji świadczyć może częstotliwość, z jaką Trenerzy odwracali swoje fotele. Jedną z uczestniczek, które przekonały ich do siebie jest mieszkająca we Wrocławiu Natalia Podwin. Pierwszy kontakt wokalistki z muzyką miał miejsce w dzieciństwie. W wieku 4 lat mama zapisała ją do Przedszkola Muzycznego, gdzie pobierała naukę gry na fortepianie. Jednak dopiero w liceum Natalia zaczęła udzielać się wokalnie. To właśnie wtedy dołączyła do zespołu Banderolla, z którym grała autorską muzykę. Na szczególną uwagę zasługuje niepowtarzalna barwa głosu Natalii, która swoimi interpretacjami czaruje i zaskakuje.

Pod okiem którego z Trenerów Natalia będzie rozwijać swoje skrzydła? O tym widzowie Dwójki dowiedzą się w najbliższą sobotę!

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20:05 i 21:05 (dwa odcinki).

Kategorie:
muzyka
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish