paź 3, 2014
2033 Wyświetleń
0 2

Wędkarskie zarządzanie kryzysowe

Napisany przez

Czemu służy Biuro Zarządzania Kryzysowego w naszym starostwie? Organizacji zawodów wędkarskich. Nie żartuję i nie kpię.

Czemu służy Biuro Zarządzania Kryzysowego w naszym starostwie? Organizacji zawodów wędkarskich. Nie żartuję i nie kpię. Starosta Dariusz Kwaśniewski zaprasza na pierwsze zawody wędkarskie o puchar Starosty Bolesławieckiego. Zaproszenie kończy się zdaniem: W sprawach organizacyjnych proszę kontaktować się z Grzegorzem Dziadek – Kierownikiem Biura Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Bolesławcu tel. 75 735 18 51 lub 605 146 098.”

Możemy oczywiście przyjąć, że pan Grzegorz Dziadek zajmuje się sprawami wędkarskimi po godzinach. Ale nie pasuje do tego nr telefonu Biura Zarządzania Kryzysowego. Można wskutek tej informacji strzelić karpia i zacząć się zastanawiać nad tym, kto tu jest leszczem i czy są to podatnicy utrzymujący kierownika od kryzysów wędkarskich. Można też pozwolić sobie na kilka prymitywnych żartów o łowieniu grubych ryb na listy wyborcze po tym jak szczupak stanął okoniem. Ale chyba nie warto utrudniać życia urzędnikom Biura Zarządzania Kryzysowego, skoro skoro mają urwanie żyłki z robotą.

Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Wędkarskie zarządzanie kryzysowe

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish