paź 20, 2014
1719 Wyświetleń
0 0

Powiat reklamuje prywatną firmę

Napisany przez

Wielokrotnie pisaliśmy o powiatowej stronie internetowej jako przykładzie amatorskiego podejścia do promocji ziemi bolesławieckiej. Powtarzające się problemy z domeną boleslawiec.pl i z obsługą strony to jednak nie wszystko. Teraz okazuje się, że jeden z bannerów na stronie odsyła na stronę prywatnej firmy.

Wielokrotnie pisaliśmy o powiatowej stronie internetowej jako przykładzie amatorskiego podejścia do promocji ziemi bolesławieckiej. Powtarzające się problemy z domeną boleslawiec.pl i z obsługą strony to jednak nie wszystko. Teraz okazuje się, że jeden z bannerów na stronie odsyła na witrynę prywatnej firmy. 

Klikając z logo Narodowych Sił Rezerwowych przenosimy się na stronę firmy Dubiel Consulting. Strona rzecz jasna promuje usługi firmy. Oczywiście nie zakładamy, że to promowanie firmy jest celowe. Dubiel Consulting zajmuje się m.in. handlem domenami. NSR prawdopodobnie nie przedłużyły domeny, do której odsyłał link na stronie starostwa i obecnie banner odsyła na stronę firmy, w której NSR kupowało domenę.

Nie zmienia to faktu, że ze strony samorządu trafiamy wprost na stronę prywatnego biznesu. Pozostaje mieć nadzieję, że Dubiel Consulting odwdzięczy się starostwu za przekierowania jakimiś fachowymi usługami internetowymi, których samorząd bezwzględnie potrzebuje.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Powiat reklamuje prywatną firmę

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish