paź 22, 2014
1395 Wyświetleń
1 0

Stypendyści im. H. i W. Tyrankiewiczów 2014

Napisany przez

Już po raz 46 wręczone zostały Stypendia im. Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów, największe wyróżnienia w I Liceum Ogólnokształcącym przyznawane tym uczniom, którzy osiągnęli sukces – naukowy, sportowy, artystyczny lub społeczny – a ich postawa rozsławia imię I LO.

Już po raz 46 wręczone zostały Stypendia im. Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów, największe wyróżnienia w I Liceum Ogólnokształcącym przyznawane tym uczniom, którzy osiągnęli sukces – naukowy, sportowy, artystyczny lub społeczny – a ich postawa rozsławia imię I LO i Bolesławca.

W tym roku Rada Pedagogiczna postanowiła wytypować do tego unikatowego w kraju stypendium: Dominikę Kamińską (absolwentkę z klasy III a) oraz Karolinę Filistyńską i Daniela Popka (oboje z obecnej klasy III a) i Rafała Molendę ( z klasy III b).

Tradycyjnie wręczenie Stypendiów odbywa się w trakcie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tegoroczni Stypendyści otrzymali to wyróżnienie z rąk dyrektora Cezarego Czernatowicza i pani Grażyny Matczak, Przewodniczącej Rady Rodziców.
W imieniu nagrodzonych uczniów podziękowania za to wyróżnienie złożyła Karolina Filistyńska.

Informacja i zdjęcie: I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Stypendyści im. H. i W. Tyrankiewiczów 2014

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish