paź 29, 2014
3059 Wyświetleń
0 0

Bogdan Nowak – kandydat na radnego zaprasza na spotkania

Napisany przez

Bogdan Nowak to kandydat na radnego Rady Miasta z Komitetu Wyborczego Wyborców Wasza Rada. Ma 32 lata. Urodził się w Paryżu, kształcił się w Warszawie, pracował na wielu kontynentach i postanowił osiąść wraz z żoną i synami w Bolesławcu. Tutaj wraz z ojcem, znanym twórcą Gliniady, Bogusławem Nowakiem, prowadzi hotel i restaurację. 6 i 12 listopada zaprasza wyborców okręgu 19 na spotkania i rozmowę o Bolesławcu w Piwnicy Paryskiej.

Bogdan Nowak to kandydat na radnego Rady Miasta z Komitetu Wyborczego Wyborców Wasza Rada. Ma 32 lata. Urodził się w Paryżu, kształcił się w Warszawie, pracował na wielu kontynentach i postanowił osiąść wraz z żoną i synami w Bolesławcu. Tutaj wraz z ojcem, znanym twórcą Gliniady, Bogusławem Nowakiem, prowadzi hotel i restaurację. 6 i 12 listopada zaprasza wyborców okręgu 19 na spotkania i rozmowę o Bolesławcu w Piwnicy Paryskiej.

– Wróciłem tutaj, bo Bolesławiec to miasto pełne wielkiego potencjału i wspaniałych kreatywnych ludzi. Chcę uczestniczyć w jego rozwoju – mówi kandydat. – W swojej karierze zawodowej pracowałem na wysokich stanowiskach dla firm w Nowej Zelandii, Anglii, Kanadzie, USA i nie tylko. Znam biegle języki francuski i angielski, bardzo dobrze niemiecki. Wiem jak wykorzystać możliwości naszego miasta do poprawy jego sytuacji gospodarczej a moje bogate doświadczenie zawodowe i szerokie kontakty międzynarodowe na pewno pomogą naszemu miastu.

– Wiem, że nasz samorząd wymaga zmian i uzdrowienia. Dość rządów ludzi, którzy zajmują się nie zawsze racjonalnym wydawaniem publicznych pieniędzy i bezrefleksyjnie popierają prezydenta miasta. Musimy patrzeć krytycznie na każdy wydawany publiczny grosz a nadrzędnym celem samorządu ma być dobro mieszkańców, a nie samorządowców. 

– Mieszkańcy muszą współdecydować o swoim mieście. Nie tylko przy okazji wyborów raz na cztery lata. Wszystkie większe przedsięwzięcia publiczne powinny być konsultowane z bolesławianami.

6 i 12 listopada Bogdan Nowak zaprasza wyborców okręgu 19 na spotkania i rozmowę o Bolesławcu w Piwnicy Paryskiej. Spotkania rozpoczną się o godzinie 18.

Bogdan Nowak startuje do Rady Miasta z okręgu 19. Mogą na niego głosować mieszkańcy ulic Adama Asnyka, Ignacego Lukasiewicza, Tyrankiewiczów, Karola Miarki, Dzieci Wrześni i Górników. Ich lokal wyborczy mieści się w Szkole podstawowej nr 4 przy ulicy Mikołaja Brody 12 a czynny będzie 16 listopada od godziny 7 do 21.

Materiał wyborczy KWW Wasza Rada

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Bogdan Nowak – kandydat na radnego zaprasza na spotkania

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish