lis 18, 2014
2535 Wyświetleń
0 0

Wygraj metamorfozę w salonie MORYSON i sesję zdjęciową

Napisany przez

W ten czwartek około godziny jedenastej możesz przejść metamorfozę w Salonie MORYSON. Praca nad Twoją fryzurą i makijażem zostanie udokumentowana przez fotografa z firmy Fotopestka.pl, który potem zrobi Ci mini sesję zdjęciową.

W ten czwartek (20 listopada) około godziny jedenastej możesz przejść metamorfozę w Salonie MORYSON. Praca nad Twoją fryzurą i makijażem zostanie udokumentowana przez fotografa z firmy Fotopestka.pl, który potem zrobi Ci mini sesję zdjęciową. 

Zainteresowane konkursem panie prosimy o przysyłanie swoich zdjęć, informacji o wieku i miejscu zamieszkania oraz numeru telefonu na adres email fotopestka@fotopestka.pl do środy (19 listopada) do godziny 10 rano. Do metamorfozy zostanie zaproszona jedna osoba wyłoniona przez pracownice salonu. Skontaktujemy się z nią telefonicznie.

Osoby biorące udział w zabawie wyrażają zgodę na wykorzystanie ich zdjęć na stronie i profilu facebookowym Salonu.

Kliknij TUTAJ i zobacz ostatnią stylizację Moryson, czyli efekty pracy z Agnieszką.

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
konkursy · styl
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Wygraj metamorfozę w salonie MORYSON i sesję zdjęciową

  • Wybraliśmy panią Joannę Jasiak, ale to nie ostatnia taka stylizacja, pozostałe osoby zapraszamy do udziału w konkursie następnym razem. Pozdrawiamy serdecznie!

    Salon urody MORYSON 19/11/2014 14:15 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish