Gru 5, 2014
1691 Wyświetleń
0 0

Poseł Kamiński faktycznie nocował w Bolesławcu

Napisany przez

Jeden z trójki posłów zamieszanych w aferę madrycką Mariusz Antoni Kamiński, wówczas jeszcze poseł Prawa i Sprawiedliwości, w czerwcu br. miał być w dwóch miejscach jednocześnie – w Bolesławcu w Hotelu Ambasada i delegacji zagranicznej. Sprawdziliśmy, faktycznie nocował bolesławieckim hotelu.

Jeden z trójki posłów zamieszanych w aferę madrycką Mariusz Antoni Kamiński (na zdjęciu), wówczas jeszcze poseł Prawa i Sprawiedliwości, w czerwcu br. miał być w dwóch miejscach jednocześnie – w Bolesławcu w Hotelu Ambasada i delegacji zagranicznej. Sprawdziliśmy, faktycznie nocował bolesławieckim hotelu.

Dzisiejszy Fakt przypomina, że poseł Kamiński razem z partyjnymi kolegami Adamem Hofmanem i Adamem Rogackim 21 czerwca 2014 roku pojechał do Strasburga, aby wziąć udział w obradach Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.

“Zgodnie z deklaracją złożoną przez samego Kamińskiego, w delegację pojechał samochodem. Za zagraniczną misję posła podatnicy zapłacili ponad 8 tys. zł, z czego 2,9 tys. zł to koszty transportu, blisko 1,6 tys. zł – dieta, a ok. 3,5 tys. zł to koszty noclegów w hotelu” – czytamy w “Fakcie”.

Tymczasem okazało się, że oprócz noclegu w Strasburgu Kamiński miał spędzić noc w Bolesławcu. Z informacji gazety wynika, że 22 czerwca poseł kupił nocleg w Hotelu Ambasada. Przemawia za tym rachunek na sumę 299 zł, wystawiony przez hotel na Kancelarię Sejmu.

– Każdy gość korzystający z hotelu musi okazać dowód osobisty i jest u nas meldowany – informuje manager hotelu nazywanego dziś przez dziennikarzy Faktu “elegancką willą”. – Skoro wystawiliśmy fakturę za ten nocleg, to poseł Kamiński u nas był. Fakturę jednak wystawiliśmy, wbrew temu co podają media, na pana Kamińskiego a nie na Kancelerię Sejmu. Kwota była nieco niższa, niż podają media. 

Hotel Ambasada

Hotel Ambasada

 Portret posła: http://mariuszkaminski.pl

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Skoczyli ze stratosfery bijąc trzy rekordy

Pochodzący z Bolesławca Tomasz Kozłowski, oraz Tomasz Witkowski i Arkadiusz Majewski pobili w środę dwa rekordy Europy i jeden rekord...

Zamknij