Gru 17, 2014
1238 Wyświetleń
0 0

Kolejne nagrody w MDK!

Napisany przez

Świetne wyniki uczestników zajęć pracowni plastycznej MDK w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym.

Świetne wyniki uczestników zajęć pracowni plastycznej MDK w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym!

Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny „Ceramiony” organizowany jest od 15 lat przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Konkurs ten inspiruje i pobudza do twórczych działań w dziedzinie ceramiki zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło 186 prac wykonanych w różnych technikach ceramicznych z 42 placówek. Uczestnicy pracowni ceramicznej Młodzieżowego Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego uzyskali: w kategorii młodzież – III miejsce, Julia Rozenbajgier, w kategorii dorośli – III miejsce, Henryk Lemka i wyróżnienie, Elżbieta Narecka. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

foto: CSE “Światowid”

Kategorie:
news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lewiatan

Świt to ulubiona pora Andrieja Zwiagincewa. Czas, gdy nocne niebo przełamują smugi budzącego się właśnie dnia. Gdy w półmroku nawet...

Zamknij