sty 7, 2015
2430 Wyświetleń
0 0

Druga płyta zespołu Tsima

Napisany przez

Łukasz Łysakowski, Bartosz Chmielewski, Kuba Brzezicki i Igor Bińkowski nagrali swoją drugą płytą pod tytułem „Shatter”. Zespół pochodzi z Bolesławca.

Łukasz Łysakowski, Bartosz Chmielewski, Kuba Brzezicki i Igor Bińkowski nagrali swoją drugą płytą pod tytułem „Shatter”. Zespół pochodzi z Bolesławca.

Łukasz Łysakowski razem z basistą Kubą Brzezickim kilka lat temu wpadli na pomysł wspólnego grania, potem doszedł do nich perkusista Igor Bińkowski i pierwszy gitarzysta Maciek Przystarz, w takim składzie zagrali kilka koncertów. Potem Maćka zamienili na Bartosza Chmielewskiego z którym nagrali EP pod tytułem „Juniper” wydane we wrześniu 2013 roku i zagraliśmy kilka koncertów m.in. w Poznaniu i Libercu.

Obecnie wszyscy studiują we Wrocławiu i tam mają salę prób. Ich nowym Album „Shatter” jest zbiorem 6 utworów, któr powstawały przez około rok. Za grafikę odpowiada Joanna Pawłowicz, która pomogła im już kolejny raz. Mix i mastering to dzieło Satanic Audio.  Płyty można posłuchać na spotify oraz itunes i na innych podobnych platformach. Na płycie każdy może znaleźć coś dla siebie, więc zapraszają do posłuchania w domu, jak i również na koncertach, które planują na wiosnę.

Link do  bandcamp https://tsima.bandcamp.com/
Kategorie:
muzyka
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish