Sty 23, 2015
2294 Wyświetleń
0 0

Forbes pisze o bolesławieckiej firmie

Napisany przez

“Pierwszy milion” to dodatek do magazynu Forbes, w którym napisano o bolesławieckim biznesie Kamila Gizy, właściciela Sali Zabaw Oli. “Pierwszy milion” opisuje udane pomysły na biznes na konkretnych przykładach, specyfikę interesu i wymagane inwestycje. Kamil prowadzi Salę Zabaw już od 10 lat i jego doświadczenie pozwala na interesujące wnioski.

“Pierwszy milion” to wydawnictwo magazynu Forbes, w którym napisano o bolesławieckim biznesie Kamila Gizy, właściciela Sali Zabaw Oli. “Pierwszy milion” opisuje udane pomysły na biznes na konkretnych przykładach, specyfikę interesu i wymagane inwestycje. Kamil prowadzi Salę Zabaw już od 10 lat i jego doświadczenie pozwala na interesujące wnioski.

Forbes pisz em.in. o tym, że w takiej branży trudno liczyć na dni wolne a prowadzenie sali zabaw wymaga starannego przygotowania.

– Przede wszystkim należy dokładnie rozpoznać lokalny rynek, dostosować ofertę do potrzeb danej społeczności i zagwarantować bezpieczeństwo bawiących się dzieci. Potwierdzeniem tego ostatniego jest raport z inspekcji placówki przygotowany przez Centrum Kontroli Placów Zabaw – mówi dla Forbesa Kamil Giza.

Forbes wybrał Salę Zabaw Oli spośród kilkuset obiektów tego typu funkcjonujących w Polsce jako przykład trafnego budowania marki. W artykule wspomniano także o ogromnych i bezkompromisowych inwestycjach w modernizację sali, jej nowy wygląd, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

forbes

Sala Zabaw Oli to jedna z najlepiej wyposażonych sal zabaw dla dzieci na Dolnym Śląsku o metrażu do 400 m2. Oprócz typowych urządzeń jest tutaj nawet boisko do piłki nożnej i koszykówki. Są też ogromne zjeżdżalnie wielotorowe, sterowane komputerowo pneumatyczne armatki do strzelania, tor saneczkowy dla dzieci, kolorowy batut do skakania, basen z piłeczkami dla mniejszych dzieci oraz proste i ślimakowe zjeżdżalnie. Dodatkową zaletą sali jest komfortowa strefa relaksu dla rodziców, w której nawet kawa robi wrażenie. To idealne miejsce do spotkań i zabaw w Bolesławcu.

Stronę internetową Sali Zabaw Oli znajdziesz TUTAJ a samą salę tu:

Tagi artykułu:
· · ·
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zabierają rodzicom, by oddać Caritas. A co z dziećmi?

Pod takim tytułem Radio Wrocław informuje o konflikcie wokół bolesławieckich Warsztatów Terapii Zajęciowej. "Jak grom z jasnego nieba na rodziców,...

Zamknij