Lut 3, 2015
1469 Wyświetleń
0 0

Za co kochają Polskę uczniowie II LO? Zagłosuj i pomóż im w konkursie!

Napisany przez

Bolesławieckie liceum bierze udział w konkursie Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu. Jeśli podoba Ci się filmik zrealizowany przez uczniów szkoły, kliknij w TEN link i zagłosuj a pomożesz licealistom powalczyć o wycieczkę i specjalne zajęcia w ramach Akademii.

Bolesławieckie liceum bierze udział w konkursie Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu. Jeśli podoba Ci się powyższy filmik zrealizowany przez uczniów szkoły, kliknij w TEN link i zagłosuj a pomożesz licealistom powalczyć o wycieczkę i specjalne zajęcia w ramach Akademii. 

Nagrodę Publiczności otrzyma ta szkoła, której prace w dniu 1 czerwca 2015 r. o godz. 0:00 będą miały największą ilość głosów „Lubię to” odnotowanych na stronie internetowej Akademii. Tam też dowiesz się więcej o konkursie i całym projekcie.

Kategorie:
wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Za co kochają Polskę uczniowie II LO? Zagłosuj i pomóż im w konkursie!

 • Hmmmm… Chciałbym wiedzieć, kto tego młodego człowieka w tej chwili prześladuje (0:40 sek.)…

  Piotr 03/02/2015 19:57 Odpowiedz
  • Może kolega się czuje prześladowany i to taka projekcja? : )

   Bernard Łętowski 04/02/2015 10:44 Odpowiedz
  • Czy jest tam powiedziane, że ktoś go prześladuje, czy to Polska jest prześladowana? Proszę posłuchać dokładniej i zapoznać się z historią Polski, to dowie się Pan, dlaczego nasz kraj był i jest prześladowany.

   Nikt 04/02/2015 18:17 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oscarowe przedbiegi: Birdman

Iluż będzie takich, którzy z kina wyjdą z niesmakiem. Wszak miała to być szalona komedia, pełnometrażowy absurdalny żart, a nie...

Zamknij