Mar 16, 2015
1818 Wyświetleń
0 0

Uroki nowej siedziby powiatu

Napisany przez

Tao powiatowe. Coś jak yin i yang w starej, chińskiej metafizyce. Wszystko ma swoje przeciwieństwo, jednak nigdy całkowite, a jedynie względne. Żadna rzecz nie jest nigdy w pełni Kwaśniewska ani całkowicie Romanowa. Każde z nich zawiera w sobie pierwiastek swojego przeciwieństwa.

“Tao powiatowe. Coś jak yin i yang w starej, chińskiej metafizyce. Wszystko ma swoje przeciwieństwo, jednak nigdy całkowite, a jedynie względne. Żadna rzecz nie jest nigdy w pełni Kwaśniewska ani całkowicie Romanowa. Każde z nich zawiera w sobie pierwiastek swojego przeciwieństwa. Ikona oddaje względność sił przyciągania powiatu do miasta i miasta do powiatu (chodniki), które osiągnęły kulminację pod postacią płotu. Siły te są od siebie zależne. Jedno nie może istnieć bez drugiego, tak jak dzień nie może istnieć bez nocy, światło bez ciemności, czy śmierć bez życia. Każde może jednak funkcjonować elegancko mając w dupie obywateli.”

Tak powyższe zdjęcie podsumował facebookowy The Bad Bunzlauer – złe wiadomości z Bolesławca.

Na profilu “The Bad…” można znaleźć także fotografię klimatyzatora, który ma własną klatkę schodową. Nie kończy się ona drzwiami.

11025947_852938481433483_2876847986875237557_o

 

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
humor
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Uroki nowej siedziby powiatu

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Nagrodzeni w eliminacjach powiatowych 60. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego

  13 marca w Teatrze Starym w Bolesławcu odbyły się eliminacje powiatowe 60. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego dla szkół gimnazjalnych zorganizowane przez...

  Zamknij