Mar 30, 2015
1304 Wyświetleń
0 0

Trzymał w mieszkaniu ponad 700 porcji marihuany oraz metafetaminę i tabletki ekstasy 

Napisany przez

W sumie policjanci zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany, z których można było uzyskać blisko 700 porcji handlowych, metamfetaminę oraz tabletki ekstazy. Ponadto ujawniono również woreczki strunowe i łyżeczki wykorzystywane do porcjowania narkotyków.

Policjanci podejrzewając, że 23-latek może posiadać nielegalne środki postanowili zweryfikować dotychczas zebrane informacje. W związku z tym funkcjonariusze dokładnie sprawdzili miejsce zamieszkania podejrzewanego. Okazało się, że w jednym z pomieszczeń zajmowanych przez młodego mężczyznę znajduje się ich znaczna ilość.

W sumie policjanci zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany, z których można było uzyskać blisko 700 porcji handlowych, metamfetaminę oraz tabletki ekstasy. Ponadto ujawniono również woreczki strunowe i łyżeczki wykorzystywane do porcjowania narkotyków.

Obecnie śledczy sprawdzają skąd zatrzymany miał środki odurzające i jakie było dalsze przeznaczenie zabezpieczonych substancji.

23-latek z Bolesławca był już w przeszłości karany za kradzieże i pobicie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Informacja i zdjęcie: KPP w Bolesławcu

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ich Bośnia

Darmowe wejściówki na spektakle psują rynek z którego prędzej czy później Teatr Stary w Bolesławcu będzie musiał zacząć choć w...

Zamknij